Komšić: Ne vjerujem da je aktualna vlast sposobna bilo što uraditi po pitanju ustavnog uređenja BiH Ispis E-mail
BiH - Politika | Utorak, 13 Svibanj 2008

Image
Č
lan Predsjedništva BiH Željko Komšić primio je danas veleposlanika Velike Britanije i Sjeverne Irske u BiH Matthewa Rycrofta. Tijekom razgovora bilo je riječi o unutrašnjo-politčkoj situaciji u BiH, njenom putu prema Europskoj uniji, te o situaciji u regiji.

Veleposlanik Rycroft ovom prilikom kazao je da Velika Britanija podržava BiH na putu ka europskim integracijama i želi da ona što prije potpiše Sporazum o stabilizaciji i pridruživanju s Europskom unijom.

Tijekom razgovora bilo je riječi i o ustavnoj reformi, kojom prilikom je Komšić kazao kako je neophodno promijeniti Ustav BiH, ali da u ovom trenutku nema dovoljno političke volje da se to uradi.

Dodao je da je "travanjski paket" ustavnih amandmana predstavljao dobru šansu za BiH, ali da je to sada "završena priča". Dodao je da ne vjeruje da je aktualna vlast sposobna bilo što uraditi po pitanju ustavnog uređenja BiH.

(NINA)
Komentari (20)Add Comment

Napišite komentar
Ova je vijest zaključana za komentiranje.

busy
 

M a r k e t i n g

M a r k e t i n g

M a r k e t i n g