Pijani vozač u divljačkoj jurnjavi izazvao težu prometnu nesreću i pobjegao Ispis E-mail
Mostar - Crna kronika | Subota, 03 Svibanj 2008

Image
U
težoj prometnoj nesreći koja se dogodila nešto prije podneva u Ulici Ante Starčevića, u mostarskom naselju Centar II, ozlijede neutvrđenog stupnja zadobila je jedna osoba. Nesreću je izazvao pijani vozač sivog vozila marke Opel Vectra, koji od jutros ''divlja'' po gradu te je prava sreća da nije bilo više pogubnih nesreća.

Vozač opel vectre je, krećući se neprilagođenom brzinom u Ulici Ante Starčevića oštetio čak četiri vozila, te se uspio udaljiti s mjesta nesreće iako su ga građani privremeno uspjeli izvući iz vozila.

Image

Bježeći sa mjesta nesreće, vozač Vectre je udario još jedno vozilo u naselju Centar 3. Policija je nakon toga prema neslužbenim informacijama, uspjela zaustaviti vozilo. Vozač je pobjegao, dok su policajci uhitili suvozača koji se nalazio u vozilu.

Image

Na mjestu nesreće, zatekli smo šokirane građane. Starija gospođa i njezin suprug, još u šoku, ispričali su nam kako su stotinjak metara prije sudara, u djeliću sekunde uspjeli izbjeći Vectru koja je jurila prema njima. Nakon toga uslijedilo je kočenje, udar u jedno parkirano vozilo i sudar sa još dva vozila, neposredno na raskrižju. Starija nam je gospođa rekla kako se vozilo koje je išlo na njih kretalo velikom brzinom.

Image

Naknadno smo doznali da je vozač uhićen u mostarskom naselju Bijeli Brijeg. Policija ga je uhitila u jednom od kafića. I dalje u policiju pristižu prijave građana kojima su u divljanju gradom oštećena vozila. Djevojka, koja je najgore prošla u svemu ovome, pored manjih ozljeda i pretrpljenog šoka, zadobila je prijelom ruke i nalazi se izvan životne opasnosti.
(Bljesak.info)
Komentari (169)add
Napišite komentar

busy
Učitano | 8345
 

Nove vijesti

Petak, 16. Svibanj 2008
Četvrtak, 15. Svibanj 2008

BiH

Petak, 16. Svibanj 2008
Četvrtak, 15. Svibanj 2008
Srijeda, 14. Svibanj 2008