|
I dalje neizvjesno: Hoće li se i s kojom točno pjesmom Mija Martina pojaviti na Melodijama? |
|
|
Mostar - Zabava | Ponedjeljak, 25 Veljača 2008
P oznata i uspješna mostarska pjevačica i televizijska voditeljica Mija Martina Barbarić još nije sasvim sigurna hoće li se i s kojom točno pjesmom pojaviti na Melodijama Mostara 2008. No, sigurno je da je nećemo moći vidjeti na ovogodišnjem
BH radijskom festivalu.
''Nisam se prijavila za BH radijski festival. Razmišljala sam o prijavi, međutim Melodije Mostara su možda još jedini festival na kojem bi se pojavila, jer me festivali onakvi kakvi su sad ne zanimaju", kazala je za u razgovoru za Dnevni list Mija Martina.
Ova mostarska pjevačica je mišljenja kako su festivali i kriteriji te oni koji se pojavljuju na njima "opali", tako da joj ne nude onoliku promociju pjesme kao nekad.
''Što se tiče Melodija, pravim malu iznimku jer je to u mom rodnom gradu i na neki način iz razloga što sam tu i počela svoju glazbenu karijeru. Još uvijek razmišljam da pošaljem pjesmu i ove godine nastupim na njemu", kazala je Mija Martina.
Mija Martina je prošle godine izjavila kako se neće više pojavljivati na Melodijama, a ove godine, kako kaže, postoji mogućnost da je vidimo na mostarskom festivalu, a direktor Melodija Kristijan Bozo Čarapina već je objavio popis sudionika na kojem je i Mija Martina.
''Prošle godine nisam imala adekvatnu pjesmu, a osim toga, uradila sam i kreativnu stanku, jer sam se u tom razdoblju željela posvetiti više sebi i fakultetu", ističe Mija, te dodaje kako i dalje stoji iza toga da njezino sudjelovanje i ove godine nije stopostotno.
''Ako zaista pjesma bude dobra, ako budem zadovoljna kako to bude ispalo u studiju, onda jedino mjesto gdje bih tu pjesmu prezentirala su Melodije Mostara. Ne mogu još konkretno reći da idem na Melodije Mostara", potvrdila je za Dnevni list Mija.
Ukoliko pjesmu bude izvodila na Melodijama, za nju će, kaže, snimiti i videospot, a odmah nakon plasiranja tog singla uslijedilo bi i snimanje i drugih singlova. Za vrijeme dužeg izbivanja sa scene Mija je razmišljala o svojoj glazbenoj karijeri, koji će to biti njezin budući glazbeni pravac, tko će se pojavljivati u ulozi autora pjesama, te tko će sudjelovati na izradi aranžmana.
Mija napominje kako joj se još uvijek nigdje ne žuri. Mišljenja je kako svakom pjevaču potrebna određena kreativna stanka kako bi odredio smjernice daljnjeg djelovanja.
|