McDonald's u Visokom Ispis E-mail
Mostar - Zabava | Petak, 08 Veljača 2008

Image
O
tkrićem piramida u Visokom, potencijal tog kraja i priliku za zaradu prepoznao je najveći svjetski lanac restorana brze hrane McDonald's. Čitatelj portala Sarajevo-x, ovjekovječio je taj povijesni trenutak za Bosnu i Hercegovinu fotografijom McDonald'sovog restorana, koji je zanimljivo, vjerojatno zbog proboja na novo tržište promijenio ime u McMilano's dok su logo, boje i dizajn ostali nepromijenjeni.

Time je još jednom potvrđeno da se izvozna strategija BiH, ipak bazira na uvozu svjetskih brandova i da neminovni izlazak na zajedničko europsko tržište pokrenut nakon parafiranja SPP-a znači i možebitnu propast ćevapa s lukom u lepinji.

Nažalost kolegama sa portala se potkrala greška. Naime, u ovom slučaju ne radi se o prvom restoranu ove vrste u BiH.

Mi već odavno imamo Macu Donaldsa, a za neupućene lokaciju možete saznati na izlasku iz Splita: "Maca Donalds <- 150 km" :-)

(Bljesak.info)
Komentari (13)Add Comment

Napišite komentar
Ova je vijest zaključana za komentiranje.

busy
 

Nove vijesti

Subota, 11. Listopad 2008

BiH

Subota, 11. Listopad 2008
Petak, 10. Listopad 2008

Mostar

Subota, 11. Listopad 2008
Petak, 10. Listopad 2008

M a r k e t i n g

M a r k e t i n g

M a r k e t i n g