I Papac otkazao Ćiri Ispis E-mail
BiH - Sport | Petak, 15 Kolovoz 2008

Image
S
aša Papac, stoper Glasgow Rangersa i dugogodišnji bh. reprezentativac, neće kandidirati za utakmicu sa Bugarskom u Zenici. Premda je najavio dolazak, on je jučer preko "posrednika" neugodnu vijest poslao Miroslavu Blaževiću, bez konkretnih pojašnjenja.

"Jako sam tužan zbog Saše. Računao sam na stabilnost obrane sa njim, ali sada me stavio na muke. Moram tražiti neka rješenja. Neki su prigovarali što sam prvobitno pozvao 25 igrača. Zamislite na što bi ličio spisak da sam objavio samo osamnaestoricu", kazao je Blažević za "San", te dodao:

"Vidite, pet dana prije utakmice, a petorica su otkazala. Strepim od daljnih otkaza. Borčetu Sredojeviću sam dao zadaću da pogleda sutra i u nedjelju neke utakmice, moguće da pozovemo nekog iz naše lige", kazao je Blažević koji se oporavlja od ozljede koljena.
Komentari (29)Add Comment

Napišite komentar

busy
 

BiH

Subota, 04. Srpanj 2009
Petak, 03. Srpanj 2009

Mostar

Subota, 04. Srpanj 2009
Petak, 03. Srpanj 2009
Četvrtak, 02. Srpanj 2009
Srijeda, 01. Srpanj 2009

M a r k e t i n g

M a r k e t i n g

M a r k e t i n g


Nobel





Biznis.ba