|
U prometnoj nesreći kod Banja Luke jedna osoba poginula, dvije teško ozlijeđene |
|
|
BiH - Crna kronika | Utorak, 01 Srpanj 2008
U teškoj prometnoj nesreći koja se dogodila sinoć na magistralnom putu Gradiška- Banja Luka, u mjestu Rovine, u općini Gradiška, poginuo je Duško Trninić (1961.) iz Trna, općini Laktaši, a teške tjelesne ozljede su zadobili njegovi
suputnici J.J. (1954.) i V.J. (1956.) iz Gradiške.
Lake tjelesne ozljede je zadobilo šest putnika u autobusu.
Do nesreće je došlo jučer oko 17.55 sati kada su se sudarili vozilo marke ''VW Golf 4'', kojim je upravljao Trninić, te autobus marke ''Tam'', vlasništvo ''Autoprevoza'' Gradiška.
Uviđaj je izvršila dežurna tužiteljica i ekipa za uviđaj Policijske stanice za sigurnost prometa Gradiška.
U tijeku uviđaja promet na dijelu spomenutog magistralnog puta je bio potpuno obustavljen za teretna vozila i autobuse od 18.00 do 22.30 sata, a putnička vozila su preusmjeravana na lokalni put kroz mjesto Rovine.
Istraga o nesreći je u toku.
(Fena)
|
|