Naime, naš Laka, kako je prenijela i većina medija iz naše zemlje, osvanuo je na naslovnoj stranici
Entertainment rubrike BBC-jeva online izdanja.
U rubrici Features, Views, Analysis pod naslovom "Poultry and pirates" stoji tekst u kojem se govori o ekscentričnosti i besmislenim stihovima izvođača ovogodišnjeg Eurosonga koji se održava u Beogradu.
U tekstu se navodi kako Eurosong ima već dugu povijest blesavih nastupa, a ove godine donosi posebno upečatljive i neobične nastupe.
Predstavnici Bosne i Hercegovine su, kako navodi BBC, u protekle dvije godine nastupali na Eurosongu s ozbiljnim i uglađenim baladama, a ove godine su odlučili uvesti promjene i pop-rock zvijezdu Laku poslati u susjednu Srbiju.
"Debitantsko izvođenje pjesme '
Pokušaj' bilo je prikazano na televiziji, gdje se Laka mogao vidjeti kako pjevuši i nosi pijetla, dok je njegova sestra Mirela jurila scenom nevjerojatnom brzinom", objavio je BBC.
BBC napominje i da je Laka nedavno u intervjuu izjavio da je od pijetla, kojeg je donio na pozornicu na premijeri pjesme, napravljen ukusan obrok.
(Bljesak.info)